ОСТАННІ НОВИНИ

На добудову пам’ятника Бандері потрібно 3,7 млн грн

Львівський портал

|

Комунальному підприємству Львівської облради «УКБ» потрібно ще 3,7 млн грн на добудову пам`ятника Степанові Бандері. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Львівської облради Олег Панькевич.

«УКБ було визначено розпорядником коштів. Комунальне підприємство надало документи щодо необхідних коштів на завершення пам`ятника. Ці документи аналізуються і будуть винесені на сесію. Ми зобов`язані завершити будівництво пам`ятника якнайшвидше. Окрім того, очевидно, буде прийняте рішення про виділення додаткових коштів з обласного бюджету. Яка це буде сума коштів – вирішить обласна рада», – повідомив Олег Панькевич.

Нагадаємо, як повідомляв раніше «Львівський портал», наразі роботи з добудови пам`ятника Степанові Бандері призупинено через заборгованість ЛОР перед генпідрядником. Виникла проблема з оплатою коштів за оренду риштувань за три місяці. Сума боргу – 160 тисяч гривень. Загалом, за умовами тендеру, вартість будівництва пам`ятника повинна становити майже п`ять мільйонів гривень.

У бюджеті Львівської області на добудову пам`ятника Бандері передбачили 600 тисяч гривень. Під час обговорення цієї пропозиції виник скандал, бо представники фракції Партії регіонів запропонували не брати кошти на цю потребу з бюджету, а організувати збір грошей серед бізнесменів. Однак, представники ВО "Свобода" зустріли таку пропозицію з обуренням і не проголосували за неї.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.