ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська облрада закликає президента активно протидіяти антиконституційному перевороту - проект звернення

Львівський портал

|

Депутати Львівської облради обговорюють проект звернення до Верховної Ради та Президента України, у якому йдеться «про загрозу  антиконституційного перевороту в державі», передає кореспондент «Львівського порталу» із сесійної зали облради.
На позачергову сесію зареєструвалося 75 депутатів. Проект звернення зачитав депутат Олесь Старовойт з «Нашої України».
«Львівська обласна рада висловлює рішучий протест намірам БЮТ і Партії регіонів вчинити в Україні антиконституційний переворот. Олігархічні клани планують створити у ВР нову більшість для зміни Конституції та узурпування влади» – зазначено у проекті.
Депутати облради називають Партію регіонів та БЮТ «змовниками» і вказують, що вони також узгодили розподіл ключових посад в державних органах влади. «БЮТ і ПР домовилися скасувати всенародні вибори президента України, підмінивши їх так званим обранням у ВР. Крім того, змовники дійшли згоди щодо розподілу між собою всіх ключових посад в уряді та центральних органах влади. Таким чином дві політичні сили намагаються відсторони від управління єдиного суверена влади – український народ. Такі дії мають ознаки антиконституційної змови» – вказують автори проекту звернення.
Відтак депутати вимагають від Президента для захисту української Конституції, забезпечення суверенного владного права українського народу, збереження України як незалежної, демократичної та правової держави:

1.      Рішуче протидіяти державному перевороту, у випадку внесення антиконституційних пропозицій у парламент оголосити розпуск ВРУ і призначити дострокові вибори

2.      Провести референдум щодо визначення форми державного правління (президентська, парламентська, змішана)

3.      Ініціювати проведення люстрації посадовців та політиків.

Реклама партнерів

Проект звернення проголосували за основу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...