ОСТАННІ НОВИНИ

Мегапроект Садового блокують в «Укрзалізниці»?

Львівський портал

|

Проект «Євроколія», що його активно лобіює міський голова Львова Андрій Садовий, не викликає захоплення в представників «Укрзалізниці». Це випливає із повідомлення начальника відділу підготовки до Євро-2012 ЛОДА Дмитра Сидора, який виступив сьогодні під час круглого столу з підготовки до Євро-2012, передає кореспондент «Львівського порталу».

За словами пана Сидора, цей проект вже два роки мусують в Мінтрансі і як стверджує Д.Сидор, відчувається блокування проекту з боку державного монополіста в цій галузі –«Укрзалізниці». Проект «Євроколія» передбачає будівництво вузької колії європейського стандарту шириною 1435 мм від кордону з Польщею до Львова. Загальна протяжність колії – близько 85 км. Вартість проекту – понад 500 млн євро.

Наприкінці минулого року Львівська міська рада запросила до участі інвесторів для участі в розробці техніко-економічного обґрунтування проекту «Євроколія». На той час вже було пропрацьовано залучення коштів від голландського уряду в сумі 133 тисячі євро, а для . підписання угоди про розробку концепції необхідна ще участь інвестора. Вкладені кошти дадуть змогу інвестору отримати пакет акцій чи можливість участі у консорціумі проекту. Від участі в ньому інвестор зможе отримувати дивіденди або продати свою частку іншим учасникам. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.