ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові виявили 82 випадки незадовільного утримання рекламних конструкцій

Львівський портал

|

З початку року КП «Адміністративно-технічне управління» зафіксувало у Львові 82 випадки незадовільного утримання рекламних конструкцій. Усім порушникам були скеровані вимоги привести в порядок свої засоби зовнішньої реклами. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в «Адміністративно-технічному управлінні», власники зобов’язані утримувати рекламні конструкції у належному технічному та естетичному стані, самостійно усувати усі пошкодження та неполадки, забезпечувати їх охайний зовнішній вигляд. Рекламні засоби повинні відповідати сучасним вимогам якості та дизайну, бути справними, із надійним кріпленням усіх елементів. У темну пору доби, як правило, засоби реклами мають бути підсвічені.

Щоб утримувати свої рекламні конструкції у належному стані, рекламорозповсюджувачі повинні керуватися вимогами «Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Львові».  

Нагадаємо, що за незадовільне утримання рекламних засобів на правопорушників накладатимуться штрафи у розмірі від 17 до 119 грн. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.