ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівгаз» проводить нарахування за газ у будинках із автономним опаленням

|

З 1 березня цього року ВАТ «Львівгаз» на виконання Постанови НКРЕ проводить нарахування за спожитий природний газ абонентам у багатоквартирних будинках, які від’єдналися від централізованого опалення, обладнавши свої помешкання системами автономного опалення, відповідно до обсягів спожитого у 2006 році газу.

Як повідомляє прес-служба ВАТ «Львівгаз», у січні та лютому ці споживачі платили за спожитий природний газ по 686 грн. за 1 тис. кубометрів (за наявності лічильників, без лічильника – по 754 грн. за 1 тис. кубометрів газу). З 1 березня вони розраховуватимуться за природний газ відповідно до обсягів споживання.

Нагадаємо, що з 1 січня 2007 року набули чинності диференційовані роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення.

Відтак за метр кубічний газу за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік за наявності газових лічильників споживачі платитимуть 31,5 коп., а за відсутності газових лічильників –34,5 коп. За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: за наявності газових лічильників – 47,8 коп., а за відсутності газових лічильників – 52,6 коп. Якщо ж обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: за наявності газових лічильників – 98,0 коп., а за відсутності газових лічильників – 107,8 коп. Коли обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік, то за наявності газових лічильників – 117,3 коп., а за відсутності газових лічильників – 129 коп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *