ОСТАННІ НОВИНИ

Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити

|

Директор МКП “Львівтеплоенерго” Ігор Марчак не має нічого проти проведення аудиту його підприємства, який ініціює БЮТ, однак цікавиться, хто буде за це платити, оскільки проведення серйозного аудиту коштує понад 300 тисяч євро. Про це він повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції.

Водночас І. Марчак зазначив, що не надто можливими є й терміни проведення аудиту, запропоновані бютівцяіми, – до 10 березня. За його словами, коли представники БЮТ захочуть провести аудит, то слід проводити конкурс, а це процедура, яка займає певний час, плюс сам аудит, який для “Львівтеплоенерго” займе шість місяців, не менше.

Він також зауважив, що у 2000-му році на підприємстві проводила аудит міжнародна аудиторська фірма “Price Waterhouse Coopers”, а тепер керівник підприємства має висновки як внутрішнього аудиту, так і численних перевірок з боку КРУ, які не виявили порушень.

Учора лідерка БЮТ Юлія Тимошенко заявила під час прес-конференції, що БЮТ ініціюватиме проведення незалежного аудиту теплопостачальних підприємств Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.