ОСТАННІ НОВИНИ

Ветерани-«афганці» пом’янули загиблих колег

|

З нагоди 18-ї річниці з часу виведення радянських військ з Афганістану сьогодні, 15 лютого, у Львові відбувся урочистий збір ветеранів цієї війни. «Афганці» покладали квіти до пам’ятника Т. Шевченкові та пройшли вулицями міста до монумента загиблим учасникам бойових дій в Афганістані, де відбулася панахида, а згодом – віче.

До пам’ятника загиблим в Афганістані, який розміщений неподалік штабу Західного оперативного командування, прийшли колишні воїни-«афганці», а також родичі тих, хто не повернувся з війни. З представників влади міста на мітингу був присутній лише заступник міського голови Львова Василь Косів.

Виступи на віче в основному зводилися до спогадів про війну в Афганістані, а також торкалися болючої теми – соціальної незахищеності ветеранів цієї війни. За словами голови ЛОО Української спілки ветеранів Афганістану Миколи Криворучка, попри задекларовані соціальні гарантії, на сьогодні ветерани фактично мають можливість користуватися лише пільгами за комунальні послуги. «Та й тут потрібно, щоб отримати одну пільгу, зібрати близько двадцяти різних довідок. Усі інші програми є фактично заморожені. У черзі на отримання житла перебуває понад тисячу осіб», – зазначив М. Криворучко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.