ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники лікарні відновного лікуваня знову організували пікет

|

Близько тридцяти працівників Львівської обласної лікарні відновного лікування в ці хвилини прийшли під стіни облдержадміністрації, організувавши пікет. Люди скандують “Руки геть від лікарні!” та “Віддайте нам лікарню!”.

У руках пікетуючих плакати із написами “Обласну лікарню – людям”, “Працівникам – роботу, хворим – лікарню” та “Віддайте нам лікарню”.

До працівників вийшов начальник головного управління охорони здоров’я ЛОДА Ігор Герич, який пояснив людям, що зберегти лише відділення, а не цілу лікарню та перенести її у Винники із Брюхович, де вона знаходиться зараз – найзручніше та найдешевше для держави.

“Питання, яке виникло виключно майнове: немає приміщення, куди б можна було переннести цілу лікарню, а на ремонт у Брюховичах потрібно близько 700 тисяч гривень”, – зазначив пан Герич. Він також додав, що рішення про ліквідацію лікарні управління охорони здоров’я не приймало.

Реклама партнерів

Нагадаємо, що працівники лікарні вже не вперше організовують такі акції, вимагаючи збереження лікарні у Брюховичах, або перенесення її назад у Львів на вулицю Короленка, 9, де вони були донедавна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.