ОСТАННІ НОВИНИ

Федур готує позов Лесі Гонгадзе до України

|

Адвокат Андрій Федур працює над підготовкою позовної заяви від імені Лесі Гонгадзе до держави Україна за вбивство сина Лесі Гонгадзе Георгія. Проце Андрій Федур повідломив сьогодні під час прес-конференції у Львові. За його словами, він працює над тим, щоби такий суд відбувся у Києві, і обов’язково цей позов подасть. „Я хочу, щоби такий суд відбувся в Києві, бо я на сто відсотків переконаний, що прокуратура винувата в тому, що трапилося з Георгієм Гонгадзе” – сказав він.


А.Федур підкреслив, що він хоче змусити працювати український суд, „щоби тут захищали права людини”. „Я хочу, щоби держава, український чиновник відповідали, бо згідно з Констиутцією глоовною цінністю є людина, її життя і здоров’я” – наголосив А. Федур.


За його словами, коли Георгій Гонгадзе помітив за собою стеження, то він, як громадянин, звернувся до Генпрокуратури із заявою, де подав номерав автомобілів та прізвища людей, які за ним стежили. Але прокуратура належним чином на це не відреагувала і не захистила, хоча це її функція, відтак Гонгадзе убили. Саме тому А.Федру разом із Лесею Гонгадзе впевнені у тому, що працівники Генпрокуратури мають нести за це кримінальну відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.