ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати міської ради затвердили програму соціально-економічного розвитку

|

Депутати Львівської міської ради затвердили програму соціально-економічного розвитку Львова на 2006 рік, про це повідомляє кореспондент „Львівського порталу” із сесійної зали. За неї проголосував 61 депутат. Основний пріоритет цієї програми – соціальна політика.

Згідно цієї програми у 2006 році для покращення системи соціального захисту буде продовжувати роботу роздача їжі та одягу бездомним для чого буде виділено з бюджету 305 тисяч гривень.

Система охорони здоров ’ я планує продовжити будівництво корпусу патології для новонароджених в дитячій лікарні та проводити роботи із реконструкції міської лікарні імені Князя Лева та першої стоматологічної поліклініки.

По сфері освіти згідно програми політика міської ради буде направлена на покращення якості навчання у загальноосвітніх навчальних закладах та збільшення кількості дитячих місць у дошкільних навчальних закладах.

У сфері культури та мистецтва робота виконавчих органів міської ради буде направлена на вирішення проблем, щодо статусів спеціалізованих навчальних закладів та комп’ютеризації мережі бібліотек, розвитку театрів та поповнення інструментально-інвентарної бази музичних шкіл.

У сфері житлово-комунального господарства у 2006 році передбачається ввести в експлуатацію 140 тисяч метрів квадратних житлової площі, що становитиме на 6,1 відсотка більше, ніж у 2005 році. У житловому будівництві планується засвоєти 316,7 мільйона гривень.

Також у 2006 році планується провести капітальний ремонт вулиць Ужгородської, Ярослава Мудрого, Івана Франка, Кульпарківської та Зеленої, а також реконструкції вулиць Шота Руставеллі, Волоської та трамвайних колій на вулицях Чупринки та Мечнікова.

На виконання заходів комплексної місцевої екологічної програми „Львів-2001. Порядок денний на XXI століття” на 2006 рік планується залучити 65 мільйонів гривень. З них міському фонду охорони навколишнього природного середовища складатимуть 692 тисячі гривень.

Окрім цього у 2006 році прогнозують збільшення малих підприємств на 270 одиниць, або на три відсотки від загальної їх кількості, які працювали у 2005 році. Від так всередньому на десять тисяч мешканців Львова припадатиме 125 малих підприємств. Обсяг реалізації продукції в 2006 році згідно цієї програми має скласти 2365 мільйона гривень. На виконання програми сприяння розвитку малих підприємництва у Львові у 2006 році планується виділити із міського бюджету 100 тисяч гривень.

Окремим заходом програма також передбачає упорядкування ландшафтного парку „Знесіння” та музею „Личаківський цвинтар”.

Щодо інвестиційної діяльності, то на 2006 рік заплановано, що надходження іноземних інвестицій складатиме 18 мільйонів доларів США.

Загалом депутати сприйняли програму схвально, проте деякі з них мали зауваження, зокрема депутат Львівської міської ради Тетяна Крушельницька побажала, щоби більше коштів закладалися на реальні заходи, а не на теоретичні.

Також депутат Колодко побажав, щоби більше уваги було зосереджено на озелененні міста та на охорону навколишнього середовища, а депутат Ярослав Янчак зауважив, що чимало пунктів програми не передбачають бюджетного фінансування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.