ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати вимагають звіту Лозинського, тому за Кузьмака не голосували

|

Депутати міської ради перенесли на наступне сесійне засідання питання про затвердження нового заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою, передає кореспондент “Львівського порталу”. Аргументами на користь такого рішення стало те, що депутати хочуть почути звіт Василя Лозинського, якого, як вони вважають,звільнили дуже тихо.

Крім того, депутатський корпус хоче, щоби претендент на цю посаду Ігор Кузьмак поспілкувався з депутатами по комісіях.

Відповідаючи на запитання журналістів в.о.міського голови Зеновій Сірик сказав, що минулого понеділка Василь Лозинський прийшов на роботу після тривалого перебування на лікарняному і взяв участь в апаратній нараді. Після цього Сірик підписав розпорядження про звільнення Лозинського, мотивуючи це назадовільною роботою напрямку, очолюваного паном Василем.

Водночас, З.Сірик не виключає, що пан Лозинський оскаржуватиме своє звільнення у суді, про що й попередив можливого наступника на посаді.

Ігор Кузьмак з 1999 по 2003 рік очолював міське управління земельних ресурсів, а після того працює на посаді першого заступника обласного управління земельних ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.