ОСТАННІ НОВИНИ

Вулицю Франка відкрито після ремонту

|

Відремонтовану ділянку вулиці Івана Франка – від вулиці Самчука до вулиці Ярославенка – сьогодні було урочисто відкрито. Оглянути завершені ремонтні роботи на чолі з в.о. міського голови Львова Зеновієм Сіриком приїхали практично усі представники виконавчих органів Львівської міської ради.

За словами З.Сірика, ремонт тривав чотири місяці і на ці роботи було витрачено 3,8 млн. гривень. За цей час перемощено проїжджу частину вулиці з брущатки та мозаїки – 4880 м.кв., влаштовано нові тротуари площею 3540 м.кв., замінено 11ООм.п. бордюру, влаштовано 3 пішоходні переходи та встановлено відповідні дорожні знаки, проведено реконструкцію загальносплавного каналізаційного колектора довжиною 550 м.п та збудовано нову систему відводу дощових стоків.

Крім того, замінено всі водостоки з житлових будинків, 33 водопровідних вводи з будинків до вуличного водопроводу, 570 м.п електрокабелю, відремонтовано 20 світильників зовнішнього освітлення і проведено впорядкування підходів до церкви св.Софії.

Відтак ремонт ділянки вулиці Франка З.Сірик відніс до хорошої європейської якості. “Ще 10-13 років тому ми вперше пробували відремонтувати мощену дорогу в центрі міста. Тоді у нас нічого не вийшло. Я радий, що тепер ми навчилися це робити”, – зазначив З.Сірик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.