ОСТАННІ НОВИНИ

Збір підписів за визнання воїнів ОУН-УПА просувається фантастично – Олекса Гудима

|

Народний депутат України, голова ЛОО УНП вже не має жодного сумніву, що УНП вдасться до Дня незалежності зібрати мільйон підписів за визнання воїнів ОУН-УПА воюючою стороною і надання їм статусу учасників національно-визвольної боротьби за незалежність України. „В Рівному поставили намет в центрі міста, загалом, звернулися до людей через газету „Народне слово”, де розповсюдили підписні листи і люди їх вирізають підписуються також сусіди і родичі” – повідомив „Львівський портал” Олекса Гудима.

„В обласний осереднок УНП у Львові щодня надходять десятки листів з уже заповненими підписними листами”, – зазначив О. Гудима. –
”Я спочатку хвилювався, бо треба ж мати відповідальність заявляти, що до Дня незалежності України ми зберемо один мільйон підписів. Після того, як я побував на Житомирщині і на Франківщині, я можу переконливо сказати, що до Дня незалежності ми зберемо один мільйон підписів в підтримку воїнів ОУН-УПА і будемо продовжувати залежно від того, що зробить влада до цього часу”.

Нагадаємо, 23 травня з ініціативи УНП у Львові стартувала всеукраїнська акція „Вимагай справедливості” під час якої активісти ЛОО Української народної партії збирають підписи за надання воякам УПА статусу учасників національно-визвольної боротьби за незалежність України. Як повідомляв голова ЛОО УНП Олекса Гудима, акція триватиме до 14 жовтня – Дня утворення УПА, і саме цього дня планують передати зібрані підписи Президентові України, Прем’єр-міністрові та голові ВРУ. Нардеп прогнозує, що за цей час буде зібрано близко двох мільйонів підписів, які збиратимуть не лише в обласних центрах, але й по районах через активістів УНП. „Дехто з сучасних мудрагелів каже, що визнавати УПА ще не пора, що це не на часі. Я не маю до цих людей запитань. Але визнання – це данина, яку ми ветеранам вже заборгували” – наголошував Гудима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.