ОСТАННІ НОВИНИ

Олег Сало здивований порушенням проти нього кримінальної справи

|

Екс-начальник УМВС України у Львівській області Олег Сало у коментарі кореспонденту Західної інформаційної корпорації висловив здивування оприлюдненим у ЗМІ повідомленням Департаменту громадських зв’язків Міністерства внутрішніх справ України щодо оголошення його у розшук.

«Я не знаю, кому це все потрібно, я з лютого перебуваю у лікарні через поганий стан здоров’я. Мене дивує позиція ДГЗ МВС, адже я ніколи не відмовлявся давати свідчення. Може комусь вигідно, аби я покинув Україну, і для цього мене оголошують в розшук, але цього не буде.

Я не бачив матеріалів кримінальної справи щодо так званої дачі Білоконя, тому не можу нічого коментувати. Спочатку подивлюся акти, які я нібито підписав, а потім зможу коментувати.

Усе це дивно. Мене оголошують в розшук, але цієї п’ятниці (6 травня – авт.) у мене в лікарні був представник Прокуратури. Він бачив мій стан, і ми домовилися, що найближчим часом, як тільки мені стане легше, я прийду до них і дам пояснення», – прокоментував Олег Сало.

Як повідомляв раніше “Львівський портал”, прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу проти екс-начальника обласної міліції Олега Сала. Справу порушено за ознаками частини третьої статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Його підозрюють у тому, що в минулому році, зловживаючи службовим становищем, підписав акти про виконання будівельно-ремонтних робіт у приміщеннях УМВС області на загальну суму понад 432 тис. грн, хоча фактично роботи не проводилися. Ці кошти були витрачені на будівництво приватних будинків у Сколівському районі згаданої області. Як повідомлялося раніше, цей будинок використовували для відпочинку екс-міністра внутрішніх справ М.Білоконя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.