ОСТАННІ НОВИНИ

Товариство шанувальників Львова проти вкладання коштів у Високий замок

|

Товариство шанувальників Львова звернулося до депутатського корпусу Львівської міської ради з проханням не витрачати міські кошти на реалізацію недоцільних проектів, а саме, – на відбудову Високого замку. Звернення, під яким стоїть підпис президента Товариства, канд. істор. наук Мар’яни Долинської, передала кореспонденту Західної інформаційної корпорації депутат Львівської міської ради Тетяна Крушельницька.

„У зв’язку з розглядом на сесії міськради проекту бюджету міста на 2005 рік Товариство шанувальників Львова звертається до вас із закликом внести зміни в статтю бюджету, якою передбачене фінансування заходів із відновлення пам’яток історії та культури, зокрема, не допустити включення до бюджету видатків на відтворення Високого замку“, – йдеться у зверненні.

На думку членів Товариства шанувальників Львова, ідея з відбудовою Високого замку має право на існування лише як наукова графічна реконструкція. „Наміри щодо відбудови Високого замку, про які заявляє міський голова Любомир Буняк, вносять лише нову напругу в життя львівської громади. Така забаганка міського голови викликає у львів’ян здивування – адже у місті катастрофічно бракує коштів на виведення з аварійного стану кількох десятків пам’яток архітектури. Просимо спрямувати 1,4 млн. грн., заявлені в проекті бюджету на відбудову Високого замку, на реставрацію реальних, гостроаварійних пам’яток архітектури в історичному центрі Львова“, – заявляють члени Товариства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.