ОСТАННІ НОВИНИ

Життя покусаного немовляти поки що поза небезпекою

|

Життя покусаного учора немовляти на даний час поза небезпекою, повідомив „Львівському порталу” головний лікар восьмої лікарні Зеновій Гузар. За його словами, дитину у тяжкому стані було доставлено до лікарні приблизно о шостій вечора учора. Лікарі встановили, що домашній різеншнауцер, якого тримали батьки хлопчика, покусав дитину приблизно о другій дня.

За попередніми даними, батьки залишили дитину і собаку вдома. Чи був ще хтось у помешканні – поки що невідомо, рівно ж як і те, чому собака накинулася на малюка.

“Загалом нарахували близько 50 покусів і більшість із них прийшлася на голову” – повідомив Зеновій Гузар. За його словами, близько чотирьох годин дитину готували до операції, виводили з важкого шоку. А вже потім до другої ночі малюк перебував на операційному столі. “На даний момент я можу сказати, що життя дитини поза небезпекою, однак зрозумійте, що дитина втратила багато крові, а крім того, п’ять годин під наркозом для немовляти це дуже важко, тому ми не можемо виключати появи ускладнень” – сказав Зеновій Гузар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.