ОСТАННІ НОВИНИ

У новому книгосховищі бібліотеки ім. Стефаника монтують книжкові стелажі

Львівський портал

|

У майбутнє книгосховище на вулиці Авіаційній,1 перевезли перші книжкові стелажі. Зараз тривають роботи з їх монтажу. Про це повідомило керівництво бібліотеки імені В. Стефаника.

До кінця цього тижня, або на початку наступного тижня почнеться перевезення перших книг до нового книгосховища з церкви св.Павла та Петра (костел Єзуїтів).

«У приміщенні на вулиці Авіаційній, 1 готові 2 кімнати. В першу ми вже завезли книжкові стелажі. Зараз тривають роботи з монтажу і все залежить тільки від того, наскільки швидко робітники зможуть їх встановити, адже це досить складна робота, стелажі заввишки 3 метри. Як тільки стелажі будуть готові, ми почнемо завозити книги, таким чином звільняти нові стелажі і поступово заповнимо всі кімнати», – повідомив директор Львівської обласної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника Мирослав Романюк.

Нагадаємо, в костелі Єзуїтів до цього часу зберігається понад 2 млн книг. Їх планують перевезти в нове книгосховище, а костел відкриють для богослужінь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *