ОСТАННІ НОВИНИ

Киянин збував поштою перероблені патрони та зброю покупцю зі Львівщини

Маркіян Рой

|

51-річному мешканцю Києва повідомили про підозру у незаконному зберіганні та збуті бойових припасів. За даними слідства, чоловік власноруч переробляв патрони, збільшуючи їхню уражаючу здатність, а потім продавав через спеціалізовані форуми та надсилав поштою, зокрема покупцю зі Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили в прокуратурі Львівщини.

Підозрюваний модифікував боєприпаси для бездозвільної зброї, змінюючи їхню конструкцію для посилення сили пострілу.

Покупців чоловік знаходив на спеціалізованих інтернет-форумах, де узгоджував умови продажу. Вартість відправлень залежала від кількості та виду боєприпасів, а оплату можна було здійснити як авансом, так і післяплатою. Доставку здійснювали через обраного покупцем поштового оператора.

За даними слідства, протягом трьох місяців киянин відправив мешканцю Львівщини три посилки, у яких було понад 600 патронів загальною вартістю понад 100 тисяч гривень.

Під час обшуків у помешканні підозрюваного правоохоронці вилучили п’ять імовірних револьверів, хронограф для вимірювання швидкості польоту кулі, набої, готівку, а також обладнання та матеріали для переробки боєприпасів.

Чоловіку повідомили про підозру у незаконному зберіганні та збуті бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *