За добу Росія втратила в Україні ще 1250 своїх військових, 63 артилерійські системи, дев’ять бронемашин, три танки. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.
З 24 лютого 2022 року до 28 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:
- особового складу – близько 1 400 970 (+1 250);
- танків – 12 063 (+3);
- бойових броньованих машин (ББМ) – 24 844 (+9);
- артилерійських систем – 44 920 (+63);
- реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) – 1 901 (+2);
- засоби протиповітряної оборони – 1 454 (+7);
- літаків – 436 (+0);
- гелікоптерів – 353 (+0);
- безпілотників оперативно-тактичного рівня – 377 500 (+1 889);
- наземних роботехнічних комплексів – 1 754 (+14);
- крилатих ракет – 4 790 (+0);
- кораблів/катерів – 33 (+0);
- підводних човнів – 2 (+0);
- автомобільної техніки та цистерн з паливом – 113 135 (+501);
- спеціальної техніки – 4 360 (+7).
Дані уточнюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой