ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ «відмінусували» ще 1350 окупантів

Наталія Жолинська

|

За добу Росія втратила в Україні ще 1350 своїх військових, 58 артилерійських систем, 12 бронемашин і танк. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 27 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:

  • особового складу – близько 1 399 720 (+1350) осіб,
  • танків – 12 060 (+1),
  • бойових броньованих машин – 24 835 (+12),
  • артилерійських систем – 44 857 (+58),
  • РСЗВ – 1899 (+3),
  • засоби ППО – 1447 (+0),
  • літаків – 436 (+0),
  • гелікоптерів – 353 (+0),
  • наземних робототехнічних комплексів/ground robotic systems – 1740 (+11),
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 375 611 (+1951),
  • крилаті ракети – 4790 (+3),
  • кораблі/катери – 33 (+0),
  • підводні човни – 2 (+0),
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 112 634 (+488),
  • спеціальна техніка – 4353 (+5).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *