ОСТАННІ НОВИНИ

Неповнолітня розбилась біля Львова на несправному орендованому квадроциклі, – слідство

Наталя Дуляба

|

17-річна дівчина, яка розбилась у лісі біля Львова, їхала на несправному квадроциклі, взятому в оренду, а також не мала відповідних водійських навичок. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Йдеться про смертельну ДТП, яка сталась цьогоріч 16 квітня у лісі біля села Виннички Давидівської громади.

Тут 17-річна дівчина, мешканка Винників, їдучи на квадроциклі Hardy Max, не впоралась із керуванням, виїхала на узбіччя ґрунтової дороги й перекинулась. Від отриманих травм вона загинула на місці.

Слідство встановило, що квадроцикл був несправним, його надав в оренду криворіжець, який тимчасово мешкає у Львові. Техніку того дня орендувала мама дівчини, вони разом катались лісом.

Інструктором у них був неповнолітній знайомий орендодавця. При цьому ні він, ні мама з донькою не мали посвідчень водіїв потрібної категорії та підтверджених навичок кермування таким транспортом.

Проведена експертиза показала, що на усіх квадроциклах не працювали системи освітлення, а на тому, яким користувалася мати загиблої, були ще й несправні гальма. Також жоден із них не був зареєстрований в сервісному центрі МВС.

«Тобто орендодавець свідомо надав у користування мотовсюдиходи, їздити на яких було заборонено», – наголосили у прокуратурі.

Криворіжцю оголосили підозру за ст. 287 Кримінального кодексу України (порушеня правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, шляхом допуску до керування транспортним засобом особи, яка не мала права на керування таким транспортним засобом, що спричинило смерть неповнолітньої).

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до п’яти років обмеження або позбавлення волі.

Розслідування триває.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *