У середу, 3 червня, російські окупанти атакували Дніпро і влучили у склали мережі супермаркетів АТБ. Про це повідомив міський голова Борис Філатов.
«Ми їм – бойовий корвет у Кронштадті, а вони нам – склади АТБ з харчами у Дніпрі. Потвори і боягузи. Вже просто немає слів», – прокоментував він.
Наразі інформації про постраждалих немає.
Зі свого боку голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа додав, що після ворожого удару на складах спалахнула пожежа.
Всі деталі встановлюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото зі соцмереж









Наталя Дуляба