За добу Росія втратила в Україні ще 1410 своїх військових, 50 артилерійських систем, чотири танки і дві бронемашини. Про це повідомили у Генштабі.
З 24 лютого 2022 року до 1 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:
- особового складу – близько 1 365 470 (+1410) осіб,
- танків – 11 966 (+4),
- бойових броньованих машин – 24 659 (+2),
- артилерійських систем – 43 037 (+50),
- РСЗВ – 1820 (+1),
- засоби ППО – 1399 (+0),
- літаків – 436 (+0),
- гелікоптерів – 353 (+0),
- наземних робототехнічних комплексів/ground robotic systems – 1528 (+9),
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 322 179 (+1852),
- крилаті ракети – 4693 (+0),
- кораблі/катери – 33 (+0),
- підводні човни – 2 (+0),
- автомобільної техніки та автоцистерн – 101 621 (+384),
- спеціальна техніка – 4239 (+5).
Дані уточнюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталія Жолинська