ОСТАННІ НОВИНИ

Росія втратила на фронті ще 1410 солдатів

Наталія Жолинська

|

За добу Росія втратила в Україні ще 1410 своїх військових, 50 артилерійських систем, чотири танки і дві бронемашини. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 1 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:

  • особового складу – близько 1 365 470 (+1410) осіб,
  • танків – 11 966 (+4),
  • бойових броньованих машин – 24 659 (+2),
  • артилерійських систем – 43 037 (+50),
  • РСЗВ – 1820 (+1),
  • засоби ППО – 1399 (+0),
  • літаків – 436 (+0),
  • гелікоптерів – 353 (+0),
  • наземних робототехнічних комплексів/ground robotic systems – 1528 (+9),
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 322 179 (+1852),
  • крилаті ракети – 4693 (+0),
  • кораблі/катери – 33 (+0),
  • підводні човни – 2 (+0),
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 101 621 (+384),
  • спеціальна техніка – 4239 (+5).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *