У Чернігівській області загинули двоє фермерів, які вирішили розібрати ударний безпілотник. Про це повідомив радник міністра оборони Сергій Бескрестнов (Флеш).
За його словами, загиблі знайшли ударний дрон у полі, після чого вирішили його розібрати.
«Я постійно намагаюся розповідати вам про подібні випадки, сподіваючись врятувати життя тих, хто захоче повторити такі дії», – наголосив радник глави Міноборони.
Нагадаємо, нещодавно на Сумщині загинули двоє чоловіків через детонацію частин безпілотника, які вони завантажили до автомобіля.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталія Жолинська