У ніч на суботу, 23 травня, у Львові пасажирський потяг сполученням «Ужгород – Одеса» на смерть збив 20-річного хлопця. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
Трагедія сталася близько 02:10 на залізничній станції «Підзамче» у Львові.
За попередніми даними правоохоронців, поїзд наїхав на 20-річного місцевого жителя. Від отриманих через наїзд травм він загинув на місці події.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 КК України (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту). Санкція статті передбачає покарання – до 10 років позбавлення волі.
Поліцейські встановлюють усі обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Жолинська