ОСТАННІ НОВИНИ

На фронті загинув воїн зі Славської громади Михайло Губаль

Наталя Дуляба

|

У прикордонній зоні на Сумщині загинув 41-річний Михайло Губаль. Про це Львівському порталу повідомили у Славській селищній раді.

Михайло Губаль був мешканцем села Нижня Рожанка Славської громади. Призваний на службу у січні 2025 року, був стрільцем у військовій частині А5161.

Його життя обірвалось 8 квітня поблизу селища Краснопілля Сумської області, що поблизу кордону з РФ.

Деталі про чин похорону обіцяють повідомити згодом.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Низький уклін та вічна пам’ять Герою», – кажуть у громаді.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *