Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Йонас Гар Стере підписали декларацію про посилення оборонного та безпекового співробітництва між країнами. Документ було підписано 14 квітня під час спільної пресконференції в Осло.
Прем’єр Норвегії наголосив, що Україна залишається ключовим пріоритетом зовнішньої політики країни та головним отримувачем норвезької допомоги. Він також підкреслив, що Осло підтримує боротьбу українців за незалежність і право на самооборону.
Того ж дня Зеленський прибув до Норвегії з офіційним візитом, у межах якого провів низку зустрічей, зокрема з прем’єр-міністром, кронпринцом та представниками парламенту.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой