ОСТАННІ НОВИНИ

Україна та Норвегія підписали декларацію про оборонне та безпекове співробітництво

Маркіян Рой

|

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Йонас Гар Стере підписали декларацію про посилення оборонного та безпекового співробітництва між країнами. Документ було підписано 14 квітня під час спільної пресконференції в Осло.

Прем’єр Норвегії наголосив, що Україна залишається ключовим пріоритетом зовнішньої політики країни та головним отримувачем норвезької допомоги. Він також підкреслив, що Осло підтримує боротьбу українців за незалежність і право на самооборону.

Того ж дня Зеленський прибув до Норвегії з офіційним візитом, у межах якого провів низку зустрічей, зокрема з прем’єр-міністром, кронпринцом та представниками парламенту.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *