Сили безпілотних систем Збройних сил України уразили російський зенітний ракетний комплекс «Тор» у Луганській області. Про це повідомили у СБС у Facebook.
«Влучити в рухому ціль — завжди виклик. А уразити “Тор” на ходу — це вже про зовсім інший рівень складності. Оператори 9-ї окремої бригади Сил безпілотних систем впевнено впоралися з цією задачею», — йдеться у повідомленні.
Операцію провели у взаємодії із Центром глибинних уражень Сил безпілотних систем.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой