ОСТАННІ НОВИНИ

Росія на фронті втратила ще 1000 вояк

Наталія Жолинська

|

За добу Росія втратила в Україні ще 1000 своїх військових, 68 артилерійських систем, дев’ять бронемашин і танк. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 27 березня 2026 року загальні втрати РФ становлять:

  • особового складу – близько 1 293 170 (+1000) осіб,
  • танків – 11 808 (+1),
  • бойових броньованих машин – 24 287 (+9),
  • артилерійських систем – 38 863 (+68),
  • РСЗВ – 1700 (+2),
  • засоби ППО – 1337 (+0),
  • літаків – 435 (+0),
  • гелікоптерів – 350 (+0),
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 200 611 (+2222),
  • крилаті ракети – 4491 (+0),
  • кораблі/катери – 33 (+0),
  • підводні човни – 2 (+0),
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 85 569 (+217),
  • спеціальна техніка – 4100 (+0).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *