ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові на перехресті водій легковика в’їхав у трамвай і втік

Наталія Жолинська

|

У неділю ввечері, 22 березня, на перехресті у Львові водій Mercedes в’їхав в трамвай, після чого втік з місця ДТП. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 21:15 на вулиці Миколайчука у Львові. 

Зазначається, що водій авто Mercedes порушив правила дорожнього руху та в’їхав у трамвай №6, після чого залишив місце події. 

Пасажири трамвая не постраждали. Обставини ДТП з’ясовують правоохоронці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *