ОСТАННІ НОВИНИ

Українців попереджають про перебої у роботі Резерву+

Наталя Дуляба

|

Через планові технічні роботи у реєстрі «Оберіг» із вечора 20 березня до ранку 21 березня застосунок Резерв+ не працюватиме у звичному режимі. Про це Львівському порталу повідомили у Міноборони.

Планові технічні роботи в реєстрі «Оберіг» розпочнуться з 21:00 п’ятниці, 20 березня, і триватимуть до 09:00 ранку наступного дня.

У цей час у застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити Резерв ID.

Українцям рекомендують завантажити PDF-версію електронного військово-облікового документа. Для цього на головному екрані застосунку потрібно натиснути «плюс» та вибрати опцію «Завантажити PDF».

Вранці 21 березня сервіси у Резвр+ знову працюватимуть у звичному режимі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *