ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівобленерго» оприлюднило графік знеструмлень на 13 березня

Наталя Дуляба

|

У п’ятницю, 13 березня, світло на Львівщині вимикатимуть у вечірні години половині побутових споживачів. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».

Згідно з попереднім графіком знеструмлення розпочнуться зі 17:00 і триватимуть півтори-дві години залежно від групи.

Не вимикатимуть світло споживачам груп 1.1 та 1.2; 5.1 і 5.2, а також 6.1 і 6.2.

Нагадаємо, Львівщина повернулась до графіків знеструмлень із 11 березня, але світло наразі вимикають лише у вечірній час.

Останні три тижні на Львівщині знеструмлень тимчасово не було. Востаннє графіки відключень діяли 18 лютого.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *