ОСТАННІ НОВИНИ

Після невеликої паузи на Львівщині відновлюють графіки знеструмлень

Наталя Дуляба

|

У середу, 11 березня, на Львівщині відновили графіки знеструмлень. Світло у вечірній час вимкнуть половині побутових споживачів. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».

Згідно з попереднім графіком знеструмлення почнуться ввечері з 18:00 й триватимуть дві-три години. Без світла залишиться половина груп побутових споживачів.

Нагадаємо, останні три тижні на Львівщині знеструмлень тимчасово не було. Востаннє графіки відключень діяли 18 лютого.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *