ОСТАННІ НОВИНИ

Генштаб назвав протяжність антидронових тунелів у прифронтових регіонах

Наталя Дуляба

|

Сили підтримки ЗСУ посилюють захист логістичних маршрутів і дотепер проклали понад 1200 км антидронових сіток. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.

Так, дороги у прифронтових регіонах України «загортають» у сітки, аби вберегти маршрути висування та логістичного забезпечення військ від атак FPV-дронів.

Військові відзначають: саме атаки FPV-дронів стали однією з головних загроз сучасного поля бою. Ворог, застосовуючи ці безпілотники, б’є по транспорту і колонах постачання. Відтак інженерні підрозділи ЗСУ взялись облаштовувати захист доріг.

У 2025 році військові змінили підхід до облаштування антидронових тунелів.

«Нові підходи до організації захисту маршрутів спрямовані на підвищення живучості логістичних шляхів, зменшення втрат особового складу та техніки, а також забезпечення безперервного постачання підрозділів у районах ведення бойових дій», – кажуть у Генштабі.

Загалом антидроновими сітками огорнули вже більше 1200 км доріг, і ця робота надалі триває.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *