ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ ліквідували ще 990 окупантів

Маркіян Рой

|

За добу Росія втратила в Україні ще 990 своїх військових, 61 артилерійську систему, три бронемашини і п’ять танків. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 11 березня 2026 року загальні втрати РФ становлять:

  • особового складу – близько 1 275 980 (+990);
  • танків – 11 763 (+5);
  • бойових броньованих машин (ББМ) – 24 177 (+3);
  • артилерійських систем – 38 263 (+61);
  • реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) – 1 680 (+1);
  • засоби протиповітряної оборони – 1 328 (+0);
  • літаків – 435 (+0);
  • гелікоптерів – 349 (+0);
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 170 966 (+2 157);
  • крилатих ракет – 4 403 (+0);
  • кораблів/катерів – 31 (+0);
  • підводних човнів – 2 (+0);
  • автомобільної техніки та цистерн з паливом – 82 791 (+281);
  • спеціальної техніки – 4 088 (+1).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *