ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові жінка народила сьому дитину

Наталя Дуляба

|

39-річна львів’янка народила сьому дитину у Львівському перинатальному центрі. Про це Львівському порталу повідомили у медзакладі.

Подружжя львів’ян Наталія та Василь виховують четверо синів та двох донечок. Днями вони всьоме стали батьками – на світ з’явився хлопчик Дем’ян.

Малюк народився природним шляхом на 40-му тижні вагітності з масою тіла 4220 г і зростом 57 см.

«Кожна дитинка – це дар, який ми приймаємо. Дякуємо Богові й лікарям за народження синочка», – поділилась емоціями 39-річна Наталія.

Жінка розповіла, що була єдиною дитиною в сім’ї, тоді як її чоловік ріс у багатодітній родині. Зустрічати маму з немовлям приїхала велика родина.

«Зичимо усім діткам і батькам міцного здоров’я та мирного неба», – додали у Львівському перинатальному центрі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *