У ніч на п’ятницю, 27 лютого, Росія атакувала готель у центрі Сум, а коли туди прибули рятувальники, здійснила повторний удар. Про це Львівському порталу повідомили у ДСНС.
Ворожий удар прийшовся по готелю в центрі міста. Звідти рятувальники евакуювали 50 людей.
У будівлі спалахнула пожежа. Коли її вогнеборці почали гасити, рашисти здійснили повторну атаку по цій локації. Ніхто з надзвичайників не постраждав.
Як уточнив голова Сумської ОВА Олег Григоров, росіяни атакували готель дронами.
Нагадаємо, в ніч на 27 лютого Росія запустила по Україні 187 дронів. ППО знешкодила 165 із них, але є влучання на 14 локаціях.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.










Наталя Дуляба