17 лютого українські військові уразили російський зенітно-ракетний комплекс С-300 у Донецькій області. Відповідне відео опублікував командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр).
Під український вогонь потрапив комплекс С-300ВМ. Про це ураження вже також заявив і Генштаб ЗСУ, уточнивши, що цю установку «вполювали» у районі окупованого Маріуполя Донецької області.
«Високовартісний елемент ППО противника», – прокоментував ураження Мадяр.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталія Дуляба