ОСТАННІ НОВИНИ

Мадяр показав знищення російського С-300 на Донеччині

Наталія Дуляба

|

17 лютого українські військові уразили російський зенітно-ракетний комплекс С-300 у Донецькій області. Відповідне відео опублікував командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр).

Під український вогонь потрапив комплекс С-300ВМ. Про це ураження вже також заявив і Генштаб ЗСУ, уточнивши, що цю установку «вполювали» у районі окупованого Маріуполя Донецької області.

«Високовартісний елемент ППО противника», – прокоментував ураження Мадяр.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *