ОСТАННІ НОВИНИ

Як вимикатимуть світло на Львівщині 27 січня

Наталя Дуляба

|

У вівторок, 27 січня, у Львові та області світло вимикатимуть усім групам побутових споживачів. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».

Згідно з попереднім графіком знеструмлення охоплять усі групи і триватимуть від 7 до 9 годин на добу залежно від кількості черг.

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *