Військовослужбовців зі Славська Мар’яна Яциковича та Петра Саноцького відзначили держнагородою «За оборону України». Про це Львівському порталу повідомили Славській селищній раді.
Обидва військові є мешканцями Славська та служать у 107 реактивній артилерійській бригаді (А1546).
«Пишаємося нашими Захисниками! Дякуємо за мужність та стійкість! Нехай Бог оберігає», – кажуть у громаді.
Зазначимо, що Мар’яна Яциковича торік уже відзначало командування частини.
Держнагороду «За оборону України» заснував президент у 2022 році вже після повномасштабного вторгнення Росії. Її вручають військовим, представникам влади та волонтерам за участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталя Дуляба