ОСТАННІ НОВИНИ

Львівобленерго збільшує час знеструмлень споживачів. Графік на 15 січня

Андрій Котенський

|

У четвер, 15 січня, для усіх груп побутових споживачів Львівщини збільшують тривалість вимкнення світла. Про це повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

Згідно з оновленим графіком знеструмлення триватимуть до 15.5 годин на добу.

Найдовше без світла сидітимуть споживачі групи 2.1 – 15.5 годин. Найменше без світла: групи 4.2 – 11,5 годин на добу.

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *