У четвер, 15 січня, для усіх груп побутових споживачів Львівщини збільшують тривалість вимкнення світла. Про це повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».
Згідно з оновленим графіком знеструмлення триватимуть до 15.5 годин на добу.
Найдовше без світла сидітимуть споживачі групи 2.1 – 15.5 годин. Найменше без світла: групи 4.2 – 11,5 годин на добу.

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Андрій Котенський