ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують здати кров у мобільному центрі біля УКУ

Олег Деревʼянко

|

У вівторок, 16 грудня, поблизу Центру імені митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету, що на вул.Стрийська, 29А, працюватиме мобільний центр крові. Про це Львівському порталу повідомили в ГО «Народна самооборона Львівщини».

Кров забиратимуть у мобільному центрі крові – спеціальному автобусі, облаштованому для швидкої, безпечної та комфортної донації.

Щоб здати кров, необхідно попередньо зареєструватися на сайті або за QR-кодом на афіші.

Мобільний центр працюватиме з 9:15 до 12:15.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *