ОСТАННІ НОВИНИ

На фронті загинув енергетик з Сокальщини

Наталія Жолинська

|

Перестало битися серце старшого лейтенанта і танкіста Андрія Олекси з Сокальщини, який боронив Україну від російських окупантів. Про це повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

Андрій Олекса – житель Сокальщина, працював у «Львівобленерго», зокрема у Північному РЕМ.

З початку 2023 року вступив до лав Збройних сил України. Служив на посаді заступника командира 1 танкової роти 1 танкового батальйону військової частини А4674. Брав участь у бойових діях на Запорізькому та Донецькому напрямках. Серце воїна перестало битися 17 листопада 2025 року. 

У захисника залишилась дружина, дві дочки та онука.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *