Бійці Сил спеціальних операцій на Сумщині знищили групу окупантів, які перебували на замаскованій позиції. Про це повідомили у пресслужбі ССО.
Зазначається, що українські військові провели наліт на замасковані позиції російських військ.
Зокрема, оператори ССО непомітно підійшли впритул до окупантів, провели дорозвідку дроном та «розібрали» позицію, знищивши трьох російських солдатів.
Увага! На відео присутня ненормативна лексика.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталія Жолинська