За місяць у Львівському обласному перинатальному центрі народились аж 14 двійнят, що є новим рекордом пологового. Про це Львівському порталу повідомили у медзакладі.
Протягом вересня лікарі перинатального центру у Львові допомогли з’явитись на світ 14 двійнятам. При цьому хлопчиків та дівчаток є порівно.
Більшість із цих 28 немовлят народилась доношеною та природним шляхом.
«Щастя, помножене на два. Маємо рекорд по двійнях! За місяць у нас народилося 14 двійнят – 28 немовлят. Ми радіємо разом із їхніми родинами. Нехай діти ростуть здоровими та щасливими», – кажуть у Львівському перинатальному центрі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: перинатальний центр









Наталя Дуляба