Семеро військових із Дрогобицького району посмертно отримали орден «За мужність» III ступеня. Двоє воїнів, які вважаються зниклими безвісти, також відзначені цим орденом. Про це повідомили у Львівській ОВА.
Орден отримали:
- старший солдат Михайло Малинівський,
- старший сержант Іван Копач,
- солдат Олег Кравець,
- солдат Андрій Пиля,
- матрос Олександр Скарбик,
- сержант Іван Тупичак,
- рядовий Дмитро Ніконов.
Також орденом «За мужність» III ступеня відзначили двох військових, які вважаються зниклими безвісти:
- солдат Богдан Німас,
- солдат Василь Тиць.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ЛОВА









Олег Дерев'янко