ОСТАННІ НОВИНИ

Сімох захисників з Дрогобиччини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Олег Дерев'янко

|

Семеро військових із Дрогобицького району посмертно отримали орден «За мужність» III ступеня. Двоє воїнів, які вважаються зниклими безвісти, також відзначені цим орденом. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Орден отримали:

  • старший солдат Михайло Малинівський,
  • старший сержант Іван Копач,
  • солдат Олег Кравець,
  • солдат Андрій Пиля,
  • матрос Олександр Скарбик,
  • сержант Іван Тупичак,
  • рядовий Дмитро Ніконов.

Також орденом «За мужність» III ступеня відзначили двох військових, які вважаються зниклими безвісти:

  • солдат Богдан Німас,
  • солдат Василь Тиць.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *